Blogowe przemyślenia cz.1 – Samobójstwo

Witam serdecznie zapraszam Was na mój cykl wpisów poświęcony moim przemyśleniom na poszczególne tematy. Dziś kilka słów o samobójstwie.

Samobójstwo – to celowe odebranie sobie życia. Wiele ludzi samobójców uważa za tchórzy, ja jednak uważam, że samobójca jest bardzo odważny, gdy kieruje się na tak radykalny krok.

Głównie samobójstwa popełniają osoby, którym coś nie wyszło w życiu m.in. szkoła , praca , miłość , mobbing ( ofiara mobbingu), pieniądze. 

Sam mam myśli samobójcze,  więc wiem, co mówię. Samobójstwa nie popełnia się bez celu. Zawsze coś nas ciągnie do tego czynu, myślimy o tym i planujemy. Powiem, że nie warto, trzeba dalej żyć i walczyć z codziennością. Zapewne 60-70% czytelników mojego bloga ma myśli samobójcze, lub/i jest po kilku próbach. Proszę Was o kontakt chętnie Wam pomogę. Zawsze możecie na mnie liczyć.

Abstrahując od zwykłych codziennych problemów na samobójstwo można coś zaradzić.

Wystarczy zwykła szczera rozmowa, kilka zdań, mały dialog i na prawdę można wiele osiągnąć. Najgorsze jest, gdy słucha się ludzi, którzy nami chcą sterować. Mnie przy życiu trzymacie Wy, czytelnicy tego bloga. 1000 wyświetleń bloga o czymś świadczy. Dziękuję, że jesteście ze mną.

Pozdrawiam Mateusz.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.